Kadra kierownicza

dyrektor mgr Piotr Filipiak
wicedyrektor mgr Jolanta Ambroziak
wicedyrektor mgr Renata Szalla

Kierownik Praktycznej Nauki Zawodu

mgr inż. Alina Jackowska

mgr inż. Agnieszka Szpecht

 

Kierownik warsztatów szkolnych
mgr Adam Markiewicz

Kierownik internatu
mgr Barbara Rosochacka

Pedagog szkolny
mgr Joanna Włodarczyk - Załęska 

Pracownicy Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wałczu

Rok szkolny 2015/2016

Lp.

IMIĘ

NAZWISKO

NAUCZANY PRZEDMIOT

1.

Anna

Andrukajtis

przedmioty zawodowe

2.

Mirosław

Andrukajtis

przedmioty zawodowe

3.

Wiesław

Andrzejewski

przedmioty zawodowe

4.

Małgorzata

Angel

język polski

5.

Czesław

Bacławski

przedmioty zawodowe

6.

Beata

Bareja - Cierpicka

przedmioty zawodowe

7.

Małgorzata

Bochenek

język polski, biblioteka

8.

Marta

Borchardt

język niemiecki

9.

Krzysztof

Brzeziński

przedmioty zawodowe

10.

Antoni

Bukis

praktyczna nauka zawodu

11.

Jerzy

Chmielnicki

przedmioty zawodowe

12.

Jolanta

Chojnacka

WOS

13.

Marta

Ciarko

język angielski, przedmioty zawodowe

14.

Andrzej

Czyżak

WF

15.

Joanna

Ejma

język angielski

16.

Piotr

Filipiak

WF, internat

 17.

Ireneusz

Gaworek

fizyka

18.

Anna

Gniot

WF, edukacja dla bezpieczeństwa

19.

Elżbieta

Grzech

język polski

20.

Dariusz

Izban

WOK, internat

21.

Alina

Jackowska

biologia, przedmioty zawodowe

22.

Wojciech

Jakubowski

przedmioty zawodowe

23.

Milena

Janas - Hanzel

WF

24.

Justyna

Jesiotr

matematyka, informatyka, grafika komputerowa

25.

Jacek

Kasiński

przedmioty zawodowe

26.

Ilona

Katarzyńska

historia

27.

Tomasz

Kubik

przedmioty zawodowe

28.

Katarzyna

Ksepko - Lisowska

internat

29.

Izabela

Kwiecińska

język niemiecki

30.

Beata

Lecka - Pretkiel

geografia, higiena

31.

Ewelina

Lipiec-Czuba

fizyka, przedmioty zawodowe

32.

Ewelina

Ludwiczak

przedmioty zawodowe

33.

Marek

Machalski

praktyczna nauka zawodu

34.

Adam

Markiewicz

praktyczna nauka zawodu

35.

Anna

Pienkoś

religia

36.

Bernadetta

Radziun

przedmioty zawodowe

37.

Barbara

Rosochacka

internat

38.

Pamela

Sadkowska - Połeć

matematyka

39.

Magdalena

Sitarczyk

matematyka

40.

Grzegorz

Skuza

BHP, WF, internat

41.

Renata

Szalla

język polski

42.

Ireneusz

Wasielewski

praktyczna nauka zawodu

43.

Bożena

Wesołowska

pracownia fryzjerska

44.

Natalia

Wieczorek

przedmioty zawodowe

45.

Joanna

Włodarczyk-Załęska

pedagog szkolny

46.

Mirosław

Wójcicki

przedmioty zawodowe

47.

Krzysztof

Wysocki

praktyczna nauka zawodu

48.

Magdalena

Zadrożna

chemia, internat

49.

Anna

Zamiara

przedmioty zawodowe

50.

Ewa

Zielińska-Repecka

przedmioty zawodowe

51.

Paulina

Ziółkowska

internat

JSN Metro template designed by JoomlaShine.com