Najnowsze wiadomości

Grono pedagogiczne

kadra

Z życia szkoły

W środę, 5 marca 2015r., w Internacie przy ZS nr 3 w Wałczu obchodziliśmy Dzień Kobiet.

Tradycyjnie w internacie jest to dzień wyjątkowy. Nasi chłopcy bardzo się postarali. Obdarowali nas pięknymi, świeżymi tulipanami. Wieczorem odbył się quiz sprawdzający naszą wiedzę na temat mężczyzn. Pytania były różnorodne. Musiałyśmy odpowiadać z różnych dziedzin, m.in.: sportu, motoryzacji, budownictwa, rolnictwa. Jednym z zadań było przykręcenie uchwytu do szuflady na czas. Wszyscy mieszkańcy internatu wraz z wychowawczyniami bawili się znakomicie. Było wiele śmiechu i dlatego  rozeszliśmy się do swoich pokoi w fantastycznych  humorach. Ten dzień na pewno zapamiętamy na długo...I jeszcze raz dziękujemy Naszym Chłopcom :-)                                                                                                                                            

                                                                                                                                                             Dziewuszki

 Chyba każdy przyzna, że Boże Narodzenie to najpiękniejsze, spośród wszystkich świąt. Szczególnie radosne, pełne dobrych uczuć, tradycji, pachnące choinką i piernikiem.

Spotkanie Wigilijne jest również tradycją naszego Internatu. Stanowi ważny element wspólnego przebywania ze sobą, zarówno mieszkanców internatu, jak i zaproszonych gości. 

Czytaj więcej...

Zgodnie z coroczną tradycją w Internacie, w dniu 27 listopada 2014r. odbyło się kotowanie wychowanków, którzy po raz pierwszy zamieszkali w internacie. Inspiracje i pomysły są autorstwa starszych wychowanków, pod kierunkiem wychowawczyń. Tym razem motywem przewodnim imprezy były Hawaje.

DSC05500a DSC05490a DSC05494a  

Czytaj więcej...

Środowy wieczór 19.11.2014r. w Internacie ZS nr 3 w Wałczu był wypełniony muzyką na żywo. Wszystko za sprawą utalentowanej młodzieży, która przygotowała koncert dla swoich koleżanek i kolegów.

DSC05442a DSC05445a     

Czytaj więcej...

Dnia 30.10.2014r. na stołówce internackiej w trakcie kolacji zrobiło się mroczno i ciemno. Krążące między stolikami zjawy i zombi ,,umilały" mieszkańcom spożywany posiłek. Dodatkową atrakcję stanowił bardzo oryginalny akompaniator. ,, Halloweenowego" nastroju dopełniły dyniowe lampiony, świece oraz wędrujące po firanach pajączki i latające nietoperze.

DSC06085a DSC06089a 

Czytaj więcej...

Strona 1 z 3

Joomla templates by Joomlashine. Webdesign by HuberNet